23.11.2017 17:11

Цецо Соколов и компания газят в Италия

Видян 1136 пъти | Коментари 0

Диагоналът на българския национален отбор Цветан Соколов и неговият Кучине Лубе Чивитанова записаха пета поредна победа в италианския волейболен шампионат. Тимът на българина победи с 3:0 (25:14, 25:20, 26:24) Бундже (Равена), в чиито редици се подвизава друг наш сънародник – Красимир Георгиев. Соколов изигра двубоя на добро ниво и записа 10 точки в срещата.

Това бе общо осми успех за Соколов и компания в местното първенство. Така миналогодишните шампиони се изкачиха на второто място в класирането. В следващия кръг Лубе приема лидера Сър Сейфти Конад Перуджда.

В същото време волейболният Левски започна с победа тазгодишното си участие в европейските клубни турнири. Тимът на Владимир Николов победи шампиона на Люксембург – Щрасен с  3:1 (22:25, 25:16, 25:20, 25:20) в среща от третия по сила турнир Challenge Cup.

Срещата-реванш между двата тима е следващата сряда (29 ноември) от 19,00 часа в зала Христо Ботев в София.

бТВ Синема 21 април 21:00ч.