Лийдс и Лестър

26.04.2023 11:04

Лийдс и Лестър завършиха наравно в Англия

Видян 2469 пъти | Коментари 0

Съставите на Лийдс и Лестър завършиха наравно - 1:1, в среща от 33-ия кръг в английската Висша лига по футбол. Двата отбора се борят за оцеляване в елитното ниво на английския футбол и едва ли са доволни от факта, че спечелиха само по една точка, предаде БНР.

На стадион "Еланд Роуд" имаше доста емоции, като Луис Синистера вкара първия гол в 20-ата минута, с който гостите поведоха. Дълго време футболистите на Лестър имаха инициативата и търсеха изравняване на резултата, а то дойде чак в 80-ата минута, когато точен бе Джейми Варди. В класирането Лийдс е на 16-ата позиция с 30 точки, а Лестър продължава да е 17-и с 29 точки.

В останалите две срещи от вторник вечер Астън Вила надигра трудно Фулъм с 1:0, а Уувърхемптън се наложи над Кристъл Палас с 2:0.

Довечера с огромен интерес се очаква домакинството на втория в класирането Манчестър Сити (със 70 точки) срещу лидера Арсенал (със 75 точки и два мача повече). Останалите мачове в сряда вечер: Нотингам - Брайтън, Уест Хем - Ливърпул и Челси - Брентфорд.

Какво ще се случи, ако паднете в черна дупка?

Какво ще се случи, ако паднете в черна дупка? (Видео)