10.11.2014 09:45

Номинации за Годишните награди за правосъдие 2014

Видян 5115 пъти | Коментари 0
Гласували 7 рейтинг: 3.4286
много слаба слаба добра много добра страхотна

Адвокат на годината


1.    Константин Симеонов– Ботевград


2.    Богдан Йорданов – Бургас


3.    Васил Ставрев – Варна


4.    Иван Кръпов – София


5.    Атанас Богданов – Пловдив


Жена Адвокат на годината


1.    Екатерина  Димитрова- София


2.    Ренета  Даньовска- София


3.    Росица Вучева - София


4.    Снежина Спасова  - София


5.    Магдалена Колева – Хасково


Прокурор на годината


1.    Руси Алексиев – София


2.    Христо Георгиев – Благоевград


3.    Дарин Лаков – Ботевград


4.    Валентин Ангелов – София


5.    Полк. Емил Ангелов – Пловдив


Съдия на годината


1.    Янко Георгиев – Арбитражен съд


2.    Богдана Желявска – Софийски градски съд


3.    Магдалина Иванова – Апелативен съд Пловдив


4.    Янко Янев – Окръжен съд Велико Търново


5.    Георги Ушев – Специализиран наказателен съд


Нотариус на годината


1.    Весела Ивчева– София


2.    Албена Наумова - София


3.    Виолета Петрова– София


4.    Цветелина Гечева – София


5.    Меглена Ангелова-Пловдив


Дело на годината


1.    Бойко Борисов срещу Волен Сидеров – спечелено от Борисов, адвокат по делото Марин Марковски


2.    Прокуратурата в Пловдив срещу Гълъбовската група - 11 подсъдими са оправдани по 37 обвинения  – адвокати по делото Людмил Рангелов, Тодор Асенов , Пенка Георгиева, Христо Георгиев, Иванка Вандова


3.    Андрей Едрев осъди държавата, заради договорите с Дънди Прешъс Метълс – адвокат по делото Петър Николов


4.    „България без цензура“ срещу ЦИК – спечелено от ББЦ – адвокат по делото Иван Гебрелиев


5.    Процесуално представителство на засегнатите от Решение Ц-33/14.09.2012 г. на ДКЕВР ВЕИ производители с цел неговата отмяна – адвокат по делото Владимир Пенков


Кантора на годината


1.    Вълчев и Борисов– София


2.    Андрей Делчеви партньори – София


3.    Пенков, Марков и Партньори – София


4.    Рашев и партньори– София


5.    Базлянков, Станоев и Ташев– Пловдив


 Млад юрист


1.    Гинка Христова–София


2.    Светослав Бързанов– Варна


3.    Боби Чолаков– София


4.    Михаил Миланов– София


5.    Денис Мустафа– Пловдив


Специални награди:


Гранд При – адвокат Еню Комитов, статуетката ще се връчи от председателя на САК Петър Китанов


Наградите ще бъдат връчени на официална церемония на 13-ти ноември в хотел "Кемпински" в София.



Добави в:
Svejo.net svejo.net
Facebook facebook.com

Свързани новини

реклама

19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !